فلاشینگ - فلاشینگ نما - فلاشینگ ساختمان

فلاشینگ نما

فلاشینگ نما

فلاشینگ چیست؟

فلاشینگ یا گاتر به ورقی گفته می شود که باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری و سردخانه ها و همچنین. . . (ادامه)

فلاشینگ‌نما ؟

فلاشینگ” از جمله چیزهای دیگر، یک روش ضدآب کننده است که معمولا از ورق صاف جهت آب بندی و درز بندی و جلوگیری از ورود غبار و گرد و خاک به فضای داخل و زیبا سازی استفاده می شود . فلاشینگ کار ، فلاشینگ‌کار ، فلاشینگ نما ، فلاشینگ‌نما ،فلاشینگ کار

فلاشینگ برای قرن ها در یک فرم یا در فرم دیگری بوده است که حتی امروزه هم  استفاده گستردهای از آن میشود، حتی با وجود جایگزین مانند ضد آب کردن، از فلاشینگ  نسبت به جایگزین ها ؛ برای زیبایی نمای ساختمان و آب بندی بیشتر استفاده میشود .

 

نمای ساختمان با فلاشینگ فلاشینگ کار - فلاشینگ نما - فلاشینگ - رویال فلاشینگ

  فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود که در زیبایی نمای ساختمان نیز تاثیر بالایی دارد. برای استفاده از فلاشینگ در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد.  

چه موادی برای فلاشینگ استفاده می شود؟

فلاشینگ از مواد مختلفی از جمله فلز (مس، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، سرب و غیره)، پلاستیک یا مواد کامپوزیتی ساخته می شود . مواد فلزی با دوام ترین (و در نتیجه گرانتر) فلش فلزی می باشد. مس، محبوب ترین فلز فلاشینگ ( فلش ) است. انتخاب مواد با توجه به دوام و توانایی و سازگاری با تغییرات آب و هوایی است. اگرچه پلاستیک یک جایگزین ارزانتر برای فلز است، اما اگر در معرض نور مستقیم خورشید باشد، در طول زمان می توان آن را پوشیده کرد. به همین دلیل هم فلاشینگ برای نما های بیرونی ساختمان مناسب میباشد.

فلاشینگ پروژه های خود را به رویال فلاشینگ بسپارید

به اشتراک بگذارید:​

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل